Make your own free website on Tripod.com
topbar.gif (2394 bytes)
interradio.GIF (1817 bytes)

   bookmark this site      make us your homepage

 

 
webtop20.gif (606 bytes)
  Nga votat tuaja javen e kaluar tre vendet e para ishin:
1. Red Hot Chili Peppers
2. Backstreet Boys
3. Britney Spears

Votoni ketu per kengen dhe kengetarin tuaj te preferuar.

 

ndihme.gif (541 bytes)
  Pyetjet dhe problemet tuaja ne lidhje me PC tani gjejne nje pergjigje. Sektori yne i "Ndihmes" do t'ju ndihmoje te rregulloni problemet me PC tuaj, dhe do t'i pergjigjet pyetjeve tuaja. Ju duhet vetem te pyesni. Pergjigjen jua japim ne.

 

 

diskutime.GIF (814 bytes)
Diskutoni "online" me teknike te shqerise ABISSNET, me informaticiene profesioniste si dhe me degjues te tjere te Radio +2. Pyetjet, kerkesat, dhe opinionet tuaja jane te mirepritura.
Kliko ketu.
 

 

egazeta.gif (761 bytes)
  E-Gazeta, ju dergon informacione te rendesishme nga Interneti, çdo te hene direkt tek Emaili juaj. Regjistrohuni tani.

Emaili juaj

 

santana.jpg (3625 bytes)Santana, eshte kengetari me i mire i vitit 2000. Kete e konfirmuan dhe 7 çmimet Grammy te marra prej tij me albumin e mrekullueshem "Supernatural" Me shume informacione mund t'i lexoni ketu.

(Yahoo!, Altavista, Lycos, Hotbot, DejaNews)
InterActive

Cili eshte browser-i juaj i preferuar ?

   Netscape Navigator    Internet Explorer

  Ketu mund te dergoni pyetjet tuaja
  Emaili juaj
  Pyetja juaj
(nqs keni ndonje problem me PC tuaj dergoni sa me shume informacion)

  

  Kembimi valutor

  Moti per 5 dite ne Tirane

USD:= Leke  (nderro nje nga vlerat dhe kliko jashte kutise per te pare rezultatin)

Moti sot (ne Tirane) dhe parashikimi per ditet e ardhshme, nga AccuWeather.

 

letergrisur.jpg (8318 bytes)

Kengetaret me te mire shqiptare

Ketu mund te gjeni kenge nga A.Gjoka, E.Lila, A.Gaçe, M.Nallbani, A.Gjebrea, I.Libohova e shume  te tjere.  Mund t'i degjoni online me Realplayer .

 

letergrisur.jpg (1267 bytes) Guida e siteve shqiptare

Zbuloni faqet shqiptare me interesante dhe me te rendesishme ne Internet. Mund te na informonidhe per faqet tuaja te preferuara. 

 

letergrisur.jpg (1267 bytes) Lojra online

Luani me quiz-et tona muzikore dhe fitoni shume çmime. Perveç quiz-eve mund te luani Tetris, Shah e lojra te tjera, nqs browseri juaj perballon Java. 

 

 

Kush jemi  |  Kontakt  |   Copyright © 2000, Radio +2   |   Sugjerimet tuaja    |   Web design