Make your own free website on Tripod.com
Pse eshte Interneti kaq i ngadalte ?  ( pyetje te tjera nqs klikon Refresh )

topbar.gif (2798 bytes)

Animation4.gif (7715 bytes)  

    FREE   Email   @music.com   @kaplloqe.zzn.com

  "Gazeta elektronike" e Club FM

Diskuto me te tjere dhe me ne per Áfaredo lloj gjeje qe te duash.  Klik ketu.

        Ke nje pyetje per Radion apo Internetin ?   Nuk kupton diÁka ? Shkruaje ketu poshte

Adresa jote Email

Pyetja jote

muzike_shqiptare.GIF (783 bytes)

  Tani mund te degjoni "online" kenget e A.Gjokes, E.Liles, A.Ismailit e shume te tjere. Kliko ketu per me shume se 300 kenge shqiptare ne RealAudio. Club FM  ju fton te votoni per kengen me te mire shqiptare te te gjitha koherave. Votoni per kengen tuaj te zemres.

kerko_Webin.GIF (709 bytes)

U merzite duke kerkuar motoret nje nga nje ?
Kerko deri ne 4 "motore kerkimi" njekohesisht( Yahoo, Altavista, Lycos, Excite, MetaCrawler etj) . Kliko ketu.

internet_ndihme.GIF (759 bytes)

lojra_online.GIF (633 bytes)
Ndihme online per Ádo problem qe mund te keni me PC tuaj, me Internetin, Emailin apo ndonje problem tjeter. Tek "Forumi i Club FM do te gjeni pergjigjet e shumices se problemeve te PC tuaj. Luani me ne dhe fitoni nje "Mouse" serial. Klik ketu.

 

interradio.GIF (673 bytes)

web_chart.GIF (711 bytes)
  Programi i ri i Club FM, "InterRadio". Cdo te shtune, ne oren 16.00. Informacione nga Webi, reportazhe nga faqet me te mira shqiptare e te huaja, bashkebisedim "online" me "Forumi"n e Club FM, sondazhe "online", etj.  20 kenget me te mira te momentit. Votoni tani per kengen tuaj te preferuar.
1. Red Hot Chili Peppers - Other Side
2. Britney Spears -  Sometimes
3. Blink 182 - A song
top 20

 

  Etj etj.